RECITAČNÍ SOUTĚŽ

Recitační soutěž, která proběhla 31. března, byla další příležitostí pro prvňáčky se ukázat před ostatními staršími spolužáky.

Do recitování se pustili všichni s velkou chutí a odvahou. Předvedli básničky o jaru i se zimní tématikou, ale každý se snažil ukázat, co všechno už dokázal zvládnout. Počet účastníků z první třídy byl opravdu velký.

Vítězkou třídního kola se stala Darinka Sklenářová. Velkou pochvalu za předvedený výkon a pamětní list za účast i s malou odměnou dostali i Honzík Suchý, Mikuláš Nekvasil, Jaroslav Adámek.

Všem účastníkům gratulujeme.

tn_obrazek_22861.jpg